Bazar-Vysočina

Vítejte v našem e-shopu

Kamenná prodejna je ZAVŘENÁ.

Máme pouze E-SHOP A VÝDEJNÍ SKLAD ve Velkém Meziříčí.

Záměr otevřít stavební bazar se zrodil již několik let před samotnou realizací. Sen přešel v myšlenku, myšlenka v plán, plán v realitu  a nám se podařilo prodejnu "Bazar-Vysočina" ve Velkém Meziříčí otevřít na podzim roku 2014.

A od této doby se snažíme, aby naši zákazníci objevili místo, kde seženou spoustu užitečných věcí pro kutilství, stavitelství, domácnost nebo jen radost. V neposlední řadě víme, že se u nás dají sehnat věci, které se již nevyrábí a mohou tedy být důležitým náhradním dílem, dělící stroj nebo jiný funkční celek před vyřazením do odpadu a zmizení v dějinách.

Ale protože nejsme vetešnictví, tak je naší snahou sehnat i nové zboží za dobré ceny. Tím tedy nabízíme rozmanitou nabídku zboží nového i použitého a jsme schopni oslovit i zákazníka, který nepotřebuje sehnat zboží z "frcu", ale nové, pro okamžité použití v moderním životě. 

Na podzim roku 2020 se definitivně uzavřela původní prodejna a nyní realizujeme stavbu nové prodejny a na úplně novém místě. Ve Velkém Meziříčí, tedy zůstáváme i nadále. Z důvodu výstavby byl denní osobní prodej pozastaven.

Snažíme se, abychom novou prodejnu brzy dokončili a mohli jsme vás znovu uvítat v našem bazaru, kde najdete věci nové a pro někoho třeba i dávno zapomenuté.

Bazar-Vysočina

Jiří Procházkajednatel

_________________________

Kontakt:

Lucie Procházková - prodej, objednávky, dotazy, výdej zboží -tel. +420731651034,  email: info@bazar-vysocina.cz

 

Objednávejte prosím z našeho eshopu nebo přes email, pokud jste se nedovolali, napište nám. :)

___________________________________________________________________

správa www, IT - tel. 704 110 804

 

 
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 731 651 034
Po-Čt:  9-16 technické dotazy
Pá:  9-12 technické dotazy

 

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek a nenechte si ujít naše akční nabídky.

Nahoru